• Starostlivosť o tvár •

Kozmetické ošetrenia tvare

Kozmetické ošetrenia tvare

Niektorí hovoria, že vaša tvár je bránou do vašej duše – a pre mnohých z nás je čistá a žiarivá pokožka znakom dobrého zdravia a celkového bohatstva v živote. Ošetrenia tváre dostupné v našom salóne sa zameriavajú na prírodné zložky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, získavajú sa udržateľným spôsobom a neobsahujú parabény a silikóny. Nezabudnite nás pred stretnutím informovať o akýchkoľvek alergiách.

Využite pohodlnú online rezerváciu cez systém Bookio!

Cenník

Diódové omladenie pleti (45min.)

Čistenie pokožky tváre profesionálnou kozmetikou Thalgo, diódové omladenie diódovým laserom, doliečovacia maska, regeneračný krém + krém s SPF ochranou (počas procedúry je možné použiť 100% koncentrát kyseliny hyalurónovej pre hlboký prienik do vrstiev pokožky

90.00 €

Intenzívne hydratačne ošetrenie (1h)

70.00 €

Kombinované čistenie tváre (1h)

od 65.00 €

Ozonizér (20min.)

20.00 €

PEELING MARIN (30min.)

PEELING MARIN OŠETRENIE PODĽA POTREB PLETI.

50.00 €

REMINERALIZAČNÝ HYDRATAČNÝ RITUÁL MORSKEJ RIASY (1h)

Pleťový rituál pracuje s pokladmi z dna oceánu. Prináša pleti absolútnu morskú dokonalosť. Pleť revitalizuje a regeneruje, vyhladzuje vrásky a vypína pleť. Hydratuje a napráva pigmentové škvrny. Masáž tváre pôsobí proti oxidatívnemu stresu. Pleťový rituál je vhodný pre všetky typy pleti a vekové kategórie.

80.00 €

RITUÁL SRDCA OCEÁNU (1h)

Výživný rituál THALGO pre suchú i citlivú pleť s ultrazvukovou špachtľou a s uvoľňujúcou masážou tváre, krku, dekoltu a očného okolia.

80.00 €

SILICIUM RITUÁL (1h)

SPEVŇUJÚCI A LIFTINGOVÝ RITUÁL NA HLBOKÉ VRÁSKY A STRATU PEVNOSTI

150.00 €

SPIRULINE BOOST RITUÁL (1h)

PREVENCIA A VYHLADENIE PRVÝCH VRÁSOK, DETOXIKÁCIA.

75.00 €

ZÁKLADNÉ OŠETRENIE (45min.)

Odličovací rituál, hĺbkové čistenie pleti, aplikácia masky podľa typu pleti, aplikácia denného a očného krému, denné líčenie.

65.00 €